English version
 
XX
Kadra

Siłą naszej firmy są nasi pracownicy. Dzięki uprzejmości, sumienności, doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm przeprowadzkowych. Nasz sukces jest wynikiem świetnego przygotowania i współpracy wszystkich szczebli organizacyjnych firmy, tworzącej obok wydajnego organizmu, zgrany kolektyw.

Kadra zarządzająca: Nasza kadra zarządzająca to najwyższej klasy specjaliści, działający w branży od wielu lat. W jej skład wchodzą:

Krzysztof Smolenski
1994-2000 Dyrektor Generalny Allied Pickfords Poland
2000-2006 Dyrektor Zarządzający Allied Pickfords Poland
2006- do dziś ARKPOL Dyrektor Zarządzający
e-mail: ksmolenski@arkpol.com

 


Aleksander Redkie
1987- do dziś Prezes ARKPOL Group

 

 

Kadra administracyjno-techniczna: Ważnym elementem skutecznego działania firmy są jej pracownicy operacyjni. Wszyscy pracownicy tego szczebla mają doświadczenie zarówno w organizacji, jak również w praktycznej pracy przeprowadzkowej, co pociąga za sobą odpowiednio wysoki poziom kompetencji. Są zawsze uprzejmi i mili, zawsze gotowi do udzielenia wszelkich informacji niezbędnych naszym klientom


Jakub Bielecki
General Manager  
e-mail: jbielecki@arkpol.com
tel. 502-186-923

Jakub Kleszczewski
Move Manager- Imports  
e-mail: jkleszczewski@arkpol.com
tel. 500-224-774

Leszek Sulimierski
Move Manager  
e-mail: lsulimierski@arkpol.com
tel. 512-930-838

Adam Zieliński
Fleet & Purchase Administration Manager  
e-mail: azielinski@arkpol.com
tel. 506-100-635

Robert Dobkowski
General Project Manager  
e-mail: rdobkowski@arkpol.com
tel. 506-191-587

Korneliusz Troszczyński
Move Manager  
email: ktroszczynski@arkpol.com
tel. 506-224-294

Magdalena Rybak
Head of the Relocation Division
e-mail: mrybak@arkpol.com
tel. 512-930-669

Tatyana Pankova
Mobility Consultant
e-mail: tpankova@arkpol.com
tel. 512-930-695

Bożena Górniak
Finance Manager
e-mail: bgorniak@arkpol.com
tel. 506-022-697

Małgorzata Łazarowa
Office Manager
e-mail: mlazarowa@arkpol.com
tel. 504-231722

Sylwia Kopera
Credit Control Assistant
e-mail: skopera@arkpol.com
tel. 508-908-245

Nam możesz zaufać!

 ©Copyright by Arkpol 2019
powered by mindStorm